Ostuinfo

1. TELLIMINE

Tellimus tuleb esitada üks ööpäev enne kätte saamise päeva.

Enne kella 23.59 tehtud tellimused saate kätte ülejärgmisel päeval.

NÄIDE: esitate tellimuse teisipäeval kell 23.59, saate tellimuse kätte neljapäeval.

NÄIDE: kui soovite torti reedeks, tuleks tellimus esitada kolmapäeval hiljemalt 23.59

Meie kohvik on esmaspäeviti suletud aga tellimusi väljastame vahemikus 8:00 kuni 13:00

Tordi tellimiseks valige meie e-poest sobiva maitsega tort. Seejärel saate valida meelepärase suuruse ja sisalduse ning lisada tordi ostukorvi.

Soovi korral saate lisada korvi veel tooteid. Tootelehel on kuvatud kõikide tortide kirjeldused, sisaldused ja säilitamistingimused.

Ostukorvis valige sobiv kättesaamise viis (kuller või tulete ise järgi) ning samuti ka kellaaeg.

Edasi saate sisestada oma andmed (kui te kontot ei oma) või lihtsalt logida sisse ja jätkata transpordi ja makseviisi valimisega.

Tellimust saab tühistada 24h enne kätte saamise aega.

Kui tellimusele ei ole õigel ajal järgi jõutud, teavitame Teid 12h möödudes järgnevalt: sõnum, e-kiri ning 2 telefonikõne.

Kui antud meetodil ei õnnestu Teid tabada, on meil õigus pärast 24h tellimus kellelegi teisele müüa.Tellimusele mitte järgi tulles loobute tellimusest ning tekib kohustus hüvitada tellimuse summa täies mahus.

 

2. TRANSPORT

2.1 Transport Tallinna ning Tallinnat ümbritsevate valdade piires.

Tort transporditakse Teile sobivasse asukohta kokkulepitud ajaks (E-R alates 8.30, L-P alates kell 11.00)

Kuller Tallinna linna piires - 5€

Kuller Harjumaal (kuni 20km kesklinnast) - 8€

2.2 Tulete tordile ise järele meie kohvikusse Tööstuse 47b

Toote üleandmine E-R 8.00 ning L-P alates kell 11.00.

3. MAKSMINE

 

3.1 Arve alusel ettevõttele

Esitame pärast tellimuse esitamist e-posti aadressile arve, mille alusel tasuda.

3.2 Eesti pangalingid/krediitkaart (Maksekeskus)

Tellimust vormistades saate tasuda tellimuse eest kasutades Eesti pangalinke või krediitkaarti

Kõik maksed toimuvad meie e-poes eurodes (€)

 4. TAGASTAMISE TINGIMUSED

Vastavalt võlaõigusseadusele ei kehti taganemisõigus toodetele, mida oma olemuse tõttu ei saa tagastada, sealhulgas: jahutatud ja külmutatud tooted ning kiiresti riknevad (s.t märgistusega „Kõlblik kuni …“) tooted, muud tooted vastavalt võlaõigusseaduse § 53 lõikele 4.

 5. KINKEKAARDI KASUTAMINE

Kinkekaart kehtib 12 kuud pärast soetamist. Kinkekaarti saate kasutada meie e-poes sisestades tellides kinkekaardi koodi või esitades see kohvikus teenindajale.

Kinkekaarte rahaks vahetada ei saa. Kui Teie kinkekaardi väärtus ületab ostu summa siis antud vahet rahaliselt ei hüvitata. Küll aga on võimalik tasuda ostu eest osaliselt kinekaardiga ning ülejäänud osa sularaha/pangakaardiga.

6. PRIVAATSUS JA ANDMEKAITSE

Oivalise Tervisliku tordi veebilehel kehtib isikuandmete ja elektronposti puutumatuse põhimõte.


Juhanson OÜ kohustub kaitsma veebilehe kasutajate andmete puutumatust. Juhanson OÜ-l on õigus edastada kullerteenuse osutajatele (Kulleripoisid OÜ) tellimuste kohaletoimetamiseks vajalikke andmeid ning maksetega seonduvaid andmeid Maksekeskusele (Maksekeskus AS).

Juhanson OÜ-l on õigus saata kliendi elektronpostile uudiskirju, kui kasutajakonto andmetes on selleks eelnev nõusolek antud. Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid.


Juhanson OÜ-l on õigus tingimusteta ja viivitamatult lõpetada teenuste kasutamise võimalus, kui kasutaja rikub tingimustes sätestatut, teavitades sellest kasutajat. Samuti on õigus peatada juurdepääs oivaline.ee-le nendest arvutitest, millest on tuvastatud e-poe vastu suunatud tegevust.

oivaline.ee veebilehel sisalduvate kuulutuste ja piltide reprodutseerimine, kopeerimine või levitamine ilma Juhanson OÜ kooskõlastuseta on keelatud. Juhanson OÜ-l on õigus ilma kasutajale ette teatamata muuta ja/või modifitseerida oivaline.ee veebilehe sisu, parameetreid, piiranguid, protseduure jms.

Uuenenud tellimisinfo!

Tellimus tuleb nüüd esitada üks ööpäev enne kätte saamise päeva.

Näiteks, kui soovite torti reedeks, tuleks tellimus esitada kolmapäeval hiljemalt 23.59

Kui olete hilja peale jäänud, siis tasub alati helistada meie kohvikusse 688 9599, sest väiksemaid torte on pidevalt tegemises ja valikus ;)